mock

Ježíšek naděloval již 22. 12.

Ve čtvrtek před Štědrým dnem předali laskaví dárci věcné dary klientům programu Pět P

HML_7439.jpg

Za celou vydařenou akcí stála patronka programu Pět P, paní Klára Maksimovč Doležalová, za HESTIA akci koordinovala vedoucí sociální pracovnice Radka Šimková Koutová. Ta na slavnostním večeru spojeném s předáváním dárků poděkovala všem, kdo se rozhodli splnit vánoční přání některému z dětí programu Pět P. "V programu Pět P pomáháme dětem, které to mají v životě těžší než jejich vrstevníci. Takovým dětem se v programu Pět P celoročně věnuje dobrovolník, který je jim průvodcem ve volném čase, pozitivním vzorem, starším kamarádem. 

Tato akce vánočního obdarovávání je tedy zcela ojedinělou. S nápadem přišla Klára Doležalová, která je patronkou programu Pět P již několik let a udělala pro něj již mnoho dobrého. Přestože náš program není běžně o hmotných dárcích, domluvily jsme se, že to zkusíme. Vím, jak to mají některé rodiny skutečně těžké. Mám RADOST a jsem dojata tím, kolik lidí se rozhodlo dáreček poskytnout a děkuji vám všem. Ovšem nejvíc času, píle a energie tomu věnovala sama Klára, děkujeme. 

Věřím, že největším poděkováním pro vás všechny bude RADOST z darování, kterou si   dnes užiteje vy všichni, darující i obdarovaní. Přeji vám, ať si ji v srdcích dlouho uchováte a ať nepropásnete možnost ji znovu obnovit. Neboť RADOST může dát a příjmout i ten, kdo vůbec nic nemá a kdykoli (nejen o Vánocích). Hezké svátky!"