Firemní dobrovolnictví

Máte ve vaší organizaci plno práce, ale nedaří se vám najít dobrovolníky? Napište nám, najdeme firemního dobrovolníka ochotného věnovat vám svůj čas a energii.

Firemnímu dobrovolnictví se HESTIA věnuje již od roku 2002. Ve firemním dobrovolnictví vidíme smysl proto, že se v něm velmi přirozeným způsobem potkává komerční a neziskový sektor. A když se tyto dva póly spojí k vytvoření něčeho užitečného, zjistí, že vlastně nejsou natolik rozdílné, a že si mají hodně co říci! 

Na začátku roku 2014 jsme provedli průzkum mezi neziskovými organizacemi, abychom zjistili současné trendy v oblasti firemního dobrovolnictví a zkušenosti neziskových organizací s tímto typem dobrovolnictví. Zde se můžete podívat na jeho výsledky.

Máte i vy ve vaší organizaci plno práce, ale nemůžete si dovolit pomocnou sílu nebo se vám nedaří najít dobrovolníky? V celé řadě firem jsou milí lidé, kteří jsou ochotni věnovat vám svůj čas a energii. Napište nám, s čím byste potřebovali pomoci a třeba se do toho pustí firemní dobrovolníci dříve, než mrknete okem!

Stále ještě váháte zda do toho jít? Podívejte se na fotky v naší galerii. Přesvědčí vás!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pokud víte, zadejte konkrétní datum. Případně uveďte datum orientační, měsíc či roční období.