Získejte nové dobrovolníky na Dobrovolnik.cz

logo.jpg
Dobrovolník.cz propojuje dobrovolníky s organizacemi a všemi, kdo potřebují jejich pomoc.

Dobrovolník.cz je největším a nejnavštěvovanějším portálem o dobrovolnictví v České republice. Již od roku 2001 ho provozuje HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví a od roku 2011 slouží nejen jako informační rozcestník, ale také jako místo, kde se mohou spojit ti, kteří chtějí věnovat svůj čas, s těmi, kteří ho potřebují pro rozvoj veřejně prospěšných projektů a aktivit.

V roce 2016 nastal čas na změnu a portál získal zcela novou podobu. Nyní můžete ještě rychleji a snadněji oslovit potenciální zájemce o dobrovolnictví ve vašem okolí. Ať už jste organizace či jednotlivec a chcete prostřednictvím spolupráce s dobrovolníky změnit svým projektem svět k lepšímu, Dobrovolník.cz je to správné místo, kde hledat zapálené lidi, kteří přiloží ruku k dílu!

Novou éru Dobrovolník.cz jsme odstartovali díky Nadačnímu fondu Avast, Nadaci Vodafone, Americké obchodní komorou, Nadaci Karla Janečka a společně s našimi partnery z řad neziskových organizací.

Součástí Dobrovolník.cz se můžete stát i Vy: Hledejte dobrovolníky, staňte se jimi, pište o svých zážitcích a propagujte nás, pokud Vám to dává smysl. Zkrátka, dejte nám o sobě vědět na info@dobrovolnik.cz a cestu ke spolupráci si jistě najdeme!