mock

Giving Tuesday - Kick-off Event

Na 150 členů Asociace společenské odpovědnosti a příznivců Giving Tuesday dorazilo 2. 10. na akci s názvem Nové technologie a inovace v dárcovství.

kick-off3.jpg

Akce se konala v proskleném prostoru Respiria Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT v Praze, a to ve spolupráci s Nadací Vodafone, která byla partnerem akce. V odpoledním bloku připravila Hestia pro zájemce workshop, který se zaměřil na trendy a praktické informace z oblasti firemního dobrovolnictví. Po skupinkách se pracovalo na možnostech designování efektivního dobrovolnického programu pro různě zaměřené společnosti a neziskové organizace. Mluvilo se také o příležitostech a limitech expertního dobrovolnictví.
 


O Giving Tuesday
Giving Tuesday se po celém světě slaví již od roku 2012. Do Česka přišel v roce 2016 pod hlavičkou Asociace společenské odpovědnosti. Během chvíle se stal globálním dárcovským hnutím, které je poháněno jednotlivci, rodinami, neziskovými organizacemi, firmami a komunitami po celém světě.

Letošní oslavy spadají na 27. 11. 2018. Pokud máte zájem zapojit se také do této velké dobrovolnické události a darovat svůj čas pro dobrou věc, kontaktujte Hestii.

 

Autorkou fotografií je Petra Jansová.