mock

Odstartovali jsme nový Dobrovolník.cz!

Největšímu a nejnavštěvovanějšímu portálu o dobrovolnictví v České republice jsme dali novou podobu! Pojďte se na ni podívat!

logo.jpg

Odstartovali jsme nový Dobrovolník.cz!

Ano, web, na němž můžete hledat dobrovolníky pro své projekty je zcela nový!

Dobrovolník.cz je největším a nejnavštěvovanějším portálem o dobrovolnictví v České republice. Již od roku 2001 ho provozuje HESTIA-Centrum pro dobrovolnictví a od roku 2011 slouží nejen jako informační rozcestník, ale také jako místo, kde se mohou spojit ti, kteří chtějí věnovat svůj čas, s těmi, kteří ho potřebují pro rozvoj veřejně prospěšných projektů a aktivit.

A právě v roce 2016 nastal čas na změnu! Jdeme s dobou i s našimi uživateli dopředu, a tak si nyní můžete ještě rychleji a snadněji najít dobrovolnickou příležitost ve vašem okolí nebo na druhém konci země. Zajímá vás dobrovolnictví v kultuře, ekologii nebo třeba ve vědě? Na Dobrovolník.cz najdete vše na jednom místě a stačí se už jen rozhodnout! Jste organizace nebo jednotlivec a chcete změnit svým projektem svět k lepšímu? Potom je Dobrovolník.cz to správné místo, kde hledat zapálené lidi, kteří přiloží ruku k dílu!

Inspirativního čtení o světě dobrovolnictví není nikdy dost. A naše dobrovolnická redakce se stará o to, aby všechny choutky po dobrovolnických aktualitách byly uspokojeny.

Novou éru Dobrovolník.cz jsme odstartovali 21. 9. spolu s dobrovolníky, kteří s přípravou pomáhali, s našimi dárci, díky nimž změna mohla proběhnout (Nadačním fondem Avast, Nadací Vodafone, Americkou obchodní komorou i Nadací Karla Janečka) i s našimi partnery z řad neziskových organizací.

Staňte se i Vy součástí Dobrovolník.cz: Hledejte dobrovolníky, staňte se jimi, pište o svých zážitcích a propagujte nás, pokud Vám to dává smysl. Zkrátka, dejte nám o sobě vědět na budtesnami@dobrovolnik.cz a cestu ke spolupráci si jistě najdeme!

Za tým Dobrovolník.cz, Barbora Komberec Novosadová, manažerka projektu