mock

Letní tábor 2017

Letos se na letní tábor HESTIA vydalo 29 dětí a 16 dobrovolníků v roli vedoucích pomoci princi Křečkusovi získat zpět od proradné tlupy banditů jeho korunovační klenoty. Výprava to byla nejen úspěšná ale i dosti zábavná!

IMG_0265.jpg

Družiny princových pomocníků musely nejprve najít ukradené truhly s korunovačními klenoty. Klenoty však byly dobře zabezpečeny řetězy a zámky a tak se družiny vydávaly na strastiplné cesty, na jejichž konci je čekaly vytoužené klíče. První cesta vedla pavučinou, kterou dobře střežil Pavoučník. Další klíč bylo potřeby přivolat složitým starobylým kouzlem. Ukrytím třetího klíče byl pověřen královský zahradník, který jen umístil po svém – zaryl jej do královského zeleninového záhonu. Získat poslední klíč však bylo nejtěžší – ten u sebe hlídali nejobávanější z banditů a vůdci tlupy páni Stromovous, Ledovous a Rudovous. Královské truhly byly slavnostně odemčeny a princ své pomocníky patřičně vyznamenal. Všichni přítomní se nakonec zúčastnili přeslavnostní královské korunovace.

Tábor ale nebyl jen o celotáborové hře, děti s dobrovolníky také hojně sportovali, koupali se v bazénu, užívali si nejrůznější hry, vydali se na celodenní výlet do skal Českého Švýcarska a spali pod širým nebem. Na táboře nás navštívilo TV Déčko a natočilo pěknou reportáž. Atmosféru tábora můžete ochutnat také v naší fotogalerii.