mock

Kancelář na Andělu do nového roku v novém!

Díky velké a obětavé pomoci dobrovolníků a nasazení týmu pracovníků oddělení mentoringových dobrovolnických programů je naše kancelář na Andělu v novém kabátě! Pro několik následujících let jsme zvolili módní žlutou, která místnost krásně osvěžila.

P1140266.JPG

Vše začalo v pátek 6. ledna, kdy se místnost vyklízela, zakrývala, stěny škrábaly a opravovaly a vše se tak připravovalo na víkendové malování. Oba víkendové dny pak byly ve znamení štětců, válečků a barev, aby se během pondělka již mohla zabydlet nově prozářená kancelář.

Celá akce by se nemohla uskutečnit bez nedocenitelné pomoci ochotných dobrovolníků. Jmenovitě se jedná o Láďu Šimka, který zkušeně zajistil materiál, poskytl mnohou výpomoc a vždy pro nás měl dobrou radu. Dále se vlastní prací do akce obětavě zapojili Jirka Hladík, Jirka Valach, Míra Kučera, Petr Hasan, Ivo Dostál a Matěj Semerák. Bára Fořtová nás potěšila sladkou podporou ze zázemí. Po samotném malování nás čekala ta delší a méně zábavná část – vše opět uklidit a dát na svá místa, s tím nám ochotně pomohla Jana Hostašová. Všem chceme co nejsrdečněji poděkovat za jejich čas, práci, zkušenosti a nasazení! Jste dobří!!!