mock

Dobrovolník.cz se dostal do Laboratoře Vodafone!

Začíná čas pokusů, testování a míchání toho nejlepšího dobrovolnického elixíru! Nadace Vodafone podpořila v rámci svého programu Laboratoř Nadace Vodafone náš zamýšlený projekt "Restart portálu Dobrovolnik.cz

elixir.png

Máme velikou radost, že Nadace Vodafone podpořila náš zamýšlený projekt "Restart portálu Dobrovolnik.cz". Rádi bychom současný portál Dobrovolnik.cz a s ním i spojenou Databázi dobrovolnických příležitostí výrazně inovovali. Dostáváme od vás – jejich uživatelů - velmi pozitivní reflexe na jejich fungování, ale také další přání a nápady na zlepšení.

Věříme, že právě díky odbornému vedení z Nadace Vodafone se nám podaří portál inovovat tak, aby mohl vám sloužit ještě lépe.

A co by mohlo nově být součástí Dobrovolník.cz? Uvítali byste možnost stát se teamleaderem projektů? Lákalo by vás skupinové dobrovolnictví? Máte zahraniční přátele, kteří by chtěli dobrovolničit v Česku?

Co se Vám líbí a co Vás trápí? Napište nám do zpráv nebo na email bara.novosadova@hest.cz. Každá Vaše připomínka nám pomůže lépe porozumět Vašim očekáváním!

Děkujeme :-)