• slide
  Pět P
  Zapojte se jako dobrovolník nebo jako dárce do našich dobrovolnických programů pro děti. „Pět P, to je Přátelství, Pomoc, Prevence, Podpora a Péče“
 • slide
  Firemní dobrovolníci
  Občanská společnost je dílem každého z nás. Snažíme se pomáhat firmám s rozvojem jejich programů firemního dobrovolnictví.
 • slide
  Oceňujeme dobrovolníky
  Odvahu, nadšení a energii dobrovolníků oceňujeme cenou Křesadlo. Znáte někoho, kdo dělá neobyčejné věci?

Podpořte činnost národního dobrovolnického centra či fungování dobrovolnických programů pro sociálně znevýhodněné děti

Je Vám dobrovolnictví blízké a rádi byste přispěli k jeho rozvoji? Můžete podpořit naši činnost a my se pokusíme udělat, co bude v našich silách, aby u nás dobrovolnictví vzkvétalo.

Zvolte částku:

100 Kč 300 Kč 500 Kč 1 000 Kč

Pravidelný měsíční příspěvek:

Přispět můžete jednorázovým darem či pravidelným příspěvkem přímo v Darujme.cz nebo na náš účet 2700310906/2010 . Žádný dar pro nás není malý.

Řekli o nás

Věra Bechyňová

ředitelka organizace STŘEP - České centrum pro sanaci rodiny

"Již tolik let je práce kolegyň z HESTIA a Programu Pět P samozřejmostí tam, kam naše práce, zaměřující se na kvalitativní změny ve fungování ohroženého dítěte a jeho rodičů nedosáhne. Je to tolik důležitý bezpečný  čas dítěte strávený se starším kamarádem z Programu Pět P, místo, kam dospělí nemají přístup. Pro dítě je dobrovolník ten, komu se může svěřit se svým dětským tajemstvím, které nikomu z nás, dospěláků, neřekne. A také ho s ním rodiče pustí bez starostí, dotazů a připomínek, které ho tolik "štvou" a kvůli kterým jim třeba mockrát neřeklo pravdu... Milé kolegyně a kolegové, děkuji Vám, že jste."

Jiřina Šiklová

socioložka a publicistka
„Organizaci HESTIA znám jako "osvědčenou" nevládní, neziskovou organizaci, která dělá spoustu perfektních věcí a kam mohu poslat studenty pro informace a vím, že jim vyjdou vstříc. A že se tam taky studenti něco podstatného naučí. Já osobně s HESTIA spolupracuji snad od jejich úplného začátku.“

Zobrazit vše

692 fanoušků, přidejte se také ...

Kuře
čeps
etela
Asociace společenské odpovědnosti
AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací ČR
MŠMT
Za podpory Karla Janečka
CEV
Mary Kay
Sans Serif
ČEZ
KPMG
MPSV
MVCR
Metropolitní univerzita Praha
Pražské vodovody a kanalizace
Praha