• slide
  Metodické a vzdělávací centrum
  HESTIA pořádá akreditované kurzy pro koordinátory dobrovolníků i kurzy pro budoucí supervizory
 • slide
  Pět P
  Zapojte se jako dobrovolník nebo jako dárce do našich dobrovolnických programů pro děti. „Pět P, to je Přátelství, Pomoc, Prevence, Podpora a Péče“
 • slide
  Firemní dobrovolníci
  Občanská společnost je dílem každého z nás. Snažíme se pomáhat firmám s rozvojem jejich programů firemního dobrovolnictví.
 • slide
  Oceňujeme dobrovolníky
  Odvahu, nadšení a energii dobrovolníků oceňujeme cenou Křesadlo. Znáte někoho, kdo dělá neobyčejné věci?

Podpořte činnost Národního dobrovolnického centra či fungování dobrovolnických programů pro sociálně znevýhodněné děti

Je Vám dobrovolnictví blízké a rádi byste přispěli k jeho rozvoji? Můžete podpořit naši činnost a my se pokusíme udělat, co bude v našich silách, aby u nás dobrovolnictví vzkvétalo.

Zvolte částku:

100 Kč 300 Kč 500 Kč 1 000 Kč

Pravidelný měsíční příspěvek:

Přispět můžete jednorázovým darem či pravidelným příspěvkem přímo v Darujme.cz nebo na náš účet 2700310906/2010 . Žádný dar pro nás není malý.

Řekli o nás

Klára Doležalová

Moderátorka a patronka programu Pět P

"Program Pět P, který je součástí HESTIA, jsem si vybrala z velkého množství charitativních projektů, protože je ve svém fungování naprosto unikátní. Spojuje se v něm totiž pomoc dětem, které to skutečně potřebují, které jsou zdravé a přesto ne svou vinou ve velmi těžkých životních situacích s podporou lidí, dobrovolníků, kteří pochopili, že den je mnohem krásnější a smysluplnější, pokud v něm rozesmějeme někoho, komu se právě nedaří. Dobrovolník je pro dítě často vzorem i kamarádem, je to prostě parťák pro všechno. Je skvělé, že děti z Pět P mají možnost prožívat takový vztah, který jim v jejich rodinném prostředí moc chybí. A já jsem ráda, že můžu pomáhat tam, kde je potřeba a na vlastní oči vidět, jak se děti z Pět P díky naší finanční pomoci a podpoře dobrovolníků rozvíjejí."

Jiřina Šiklová

socioložka a publicistka

„Organizaci HESTIA znám jako "osvědčenou" nevládní, neziskovou organizaci, která dělá spoustu perfektních věcí a kam mohu poslat studenty pro informace a vím, že jim vyjdou vstříc. A že se tam taky studenti něco podstatného naučí. Já osobně s HESTIA spolupracuji snad od jejich úplného začátku.“


Zobrazit vše

739 fanoušků, přidejte se také ...

Kuře
čeps
etela
Asociace společenské odpovědnosti
AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací ČR
MŠMT
CEV
Sans Serif
ČEZ
MPSV
MVCR
Metropolitní univerzita Praha
Pražské vodovody a kanalizace
Praha