• slide
  Hledáme nového koordinátora programu Pět P!
  Chcete práci, jejíž přínos je vidět? Dynamickou práci, která vás nebude nudit? Zprostředkovávat mladým lidem příležitost dělat něco pro druhé?
 • slide
  Hledáme asistenta Centra mentoringových dobrovolnických programů!
  Rádi se postaráte o zázemí týmu odborných pracovníků? Baví vás administrativní práce s jasným zadáním a smyslem? Rádi budete hledat cesty, jak zjednodušit administrativní procesy?
 • slide
  Firemní dobrovolnictví
  Občanská společnost je dílem každého z nás. Pomáháme firmám s rozvojem jejich programů firemního dobrovolnictví.
 • slide
  Pojištění dobrovolníků
  HESTIA zajistí pojištění dobrovolníků v akreditovaných i neakreditovaných programech, dlouhodobé i krátkodobé, vč. zooterapie
 • slide
  Metodické a vzdělávací centrum
  HESTIA pořádá akreditované kurzy pro koordinátory dobrovolníků i kurzy pro budoucí supervizory
 • slide
  Dejte dárek svým blízkým i HESTIA
  Díky projektu GIVT.CZ můžete podpořit naši činnost. Stačí vám jen láska k dobrovolnictví a k tomu, co děláme. Stát vás to totiž nebude vůbec nic!

Podpořte činnost Národního dobrovolnického centra či fungování dobrovolnických programů pro sociálně znevýhodněné děti

Je Vám dobrovolnictví blízké a rádi byste přispěli k jeho rozvoji? Můžete podpořit naši činnost a my se pokusíme udělat, co bude v našich silách, aby u nás dobrovolnictví vzkvétalo.

Zvolte částku:

100 Kč 300 Kč 500 Kč 1 000 Kč

Pravidelný měsíční příspěvek:

Přispět můžete jednorázovým darem či pravidelným příspěvkem přímo v Darujme.cz nebo na náš účet 2700310906/2010 . Žádný dar pro nás není malý.

Řekli o nás

Lenka Klupáková

Maminka obdarovaného dítěte z Dárcovského programu ETELA

"Dovolte mi mnohokrát poděkovat všem v ETELE za práci, kterou pomáháte druhým i za darovanou částku, kterou jste nám přispěli na asistenta pedagoga, pro mou dcerku, jenž jí ulehčuje lépe zvládat školní docházku. Tímto posílám velký dík i všem, kteří s vámi spolupracují a všem dobrým lidem."

Klára Doležalová

Moderátorka a patronka programu Pět P

"Program Pět P, který je součástí HESTIA, jsem si vybrala z velkého množství charitativních projektů, protože je ve svém fungování naprosto unikátní. Spojuje se v něm totiž pomoc dětem, které to skutečně potřebují, které jsou zdravé a přesto ne svou vinou ve velmi těžkých životních situacích s podporou lidí, dobrovolníků, kteří pochopili, že den je mnohem krásnější a smysluplnější, pokud v něm rozesmějeme někoho, komu se právě nedaří. Dobrovolník je pro dítě často vzorem i kamarádem, je to prostě parťák pro všechno. Je skvělé, že děti z Pět P mají možnost prožívat takový vztah, který jim v jejich rodinném prostředí moc chybí. A já jsem ráda, že můžu pomáhat tam, kde je potřeba a na vlastní oči vidět, jak se děti z Pět P díky naší finanční pomoci a podpoře dobrovolníků rozvíjejí."


Zobrazit vše

0 fanoušků, přidejte se také ...

Nejbližší kurzy a akce

HVP
Volonteurope
Norské Fondy
Nadační fond Avast
amcham
Nadace Karla Janečka
Nadace člověk člověku
Praha
MŠMT
MPSV
MVCR
etela
čeps
Nadace NOVA
ČEZ
Nadace Pangea
Sans Serif
Metropolitní univerzita Praha
Pražské vodovody a kanalizace
Asociace společenské odpovědnosti
AVPO - Asociace veřejně prospěšných organizací ČR
CEV