Stáže v HESTIA

V HESTIA nabízíme odborné stáže studentům, absolventům, pracujícím i nezaměstnaným. Můžete se podílet na rozvoji našich programů a projektů a sbírat cenné zkušenosti z oblasti dobrovolnictví. Dozvíte se informace o fungování stabilní neziskové organizace.

Zajímá vás oblast neziskového sektoru a chtěli byste v budoucnu pracovat v neziskové organizaci? Máte blízko k dobrovolnictví nebo jste sami byli někdy dobrovolníkem? Zkuste začít stáží v naší organizaci!
Uvidíte, jak HESTIA funguje a co všechno obnáší koordinace dobrovolnických programů i chodu dobrovolnického centra. Pomoc stážistů uvítáme především v oblasti administrativy, marketingu, public relations, IT, projektového managementu, produkčních činností, ale i v dalších sférách. Velmi rádi Vás zasvětíme do našich programů a aktivit! V současné době hledáme zájemce o stáž v oddělení firemního dobrovolnictví.

Na každou Vaši žádost zareagujeme a případně si podrobnosti řekneme na osobním setkání u nás v kanceláři. Délku stáže, její náležitosti a obsah sladíme tak, aby vše vyhovovalo jak Vám, tak i nám.
Pokud máte zájem o stáž v naší organizaci, pošlete nám kdykoli krátký motivační dopis spolu s Vaším životopisem na email michaela.jandova@hest.cz